Marangozlar Sanayi Üzümlü Sok.No: 47 Karatay / KONYA TR

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

PANELRAF  2006 yılında  faliyete başlayarak.   Raf imalatı ile raf sektöründe yalnızca Konya’da değil tüm Türkiye de adından söz ettiren firma haline gelen Panel Raf yeni imalat programları ile hedef büyütmüş ve şu an o hedefe hızlı ve güçlü adımlarla ilerlemektedir.

Hedefimiz ; En kaliteli ürünü, en kısa zamanda uygun fiyatlarla siz müşterilerimize sunmaktır. Uzmanlaşmış Kadromuzla,Kaliteli Ürünlerimizle,Sizleri Kazançlı Mekanlara Kavuşturmayı hedefliyoruz.

Amacımız ; Teknolojik ğelişmelere uyum sağlayabilmek , kalitemizi sürekli olarak daha iyiye ulaştırmak. Müşterilerimize yapabileceğimizin en iyisini sunmak ve maksimum faydayı sağlamak, müşterilerimizi yanlız bugün değil, gelecekte de yanımızda görmek temel amacımızdır!

Raf Hakkında

Panelraf; Bir rafın öncelikle ilk adım olan tasarımından tutun imalat ve uygulama alanına kadar hizmet vermektedir. Kısacası raf alanında A’dan Z’y e kaliteli bir hizmet için Panel Raf kaçınılmaz olmuştur.

Bu konumuzu siz değerli müşterilerimize her zaman memnuniyeti borç bildiğimiz için ve müşteri memnuniyetini her şeyden önde tuttuğumuz için sizlerin verimli olduğunu bir ödül olarak görmekteyiz.

Kısaca Raf; Raf hayatımızın çoğu yerinde bulunması gerek önemli bir ihtiyaçtır ve inanın bulunduğumuz çoğu ortamda raf karşımıza çıkmaktadır.
Örneğin; Ofis, şirket, evimiz, marketler, manavlar gibi her yerde raf’a ihtiyaç vardır.

Raf tasarımından üretim ve montajına kadar; Panel raf sizlere 1.sınıf kalitede raf hizmetin vermekten her zaman kıvanç duyar. Müşteri memnuniyeti her zaman prensibimiz olmuştur.

WhatsApp chat